1. Dzisiaj o godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.
    • W Poniedziałek - wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.
    • W Środę - wspomnienie bł. Czesława, kapłana.
    • W Czwartek – wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła.
    • W Piątek - wspomnienie św. Marii Magdaleny.
    • W Sobotę - Święto św. Brigidy Szwedzkiej.
  3. Dzisiaj, w trzecią niedzielę miesiąca lipca, po Mszach św. Przedstawiciele naszej parafii, będą kwestowali na potrzeby naszej świątyni.
  4. Pragniemy przypomnieć, że w miesiącu lipcu i sierpniu; Mszy św. niedzielnej o godz. 13.15. NIE BĘDZIE.
    Informacje o wszelkich zmianach, na czas wakacji, są zamieszczone na stronie internetowej parafii i w gablotach parafialnych.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

Oddział Parafialny Akcji Katolickiej informuje, że w dniach 23 do 31 lipca br. w kościele Dominikanów w Krakowie będą obecne relikwie bł. Piotra Jerzego Frassatiego, młodego Włocha patrona tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a równocześnie patrona Akcji Katolickiej.
Uroczystość powitania relikwii nastąpi w tym dniu o godz.11,30, o godz. 12-tej Msza św., a od godz. 15-tej do 16-tej czuwanie modlitewne grup zorganizowanych przy relikwiach.
Prywatnie, codziennie w czasie, gdy nie odprawiana jest w kościele liturgia (jutrznia, Msza św., nieszpory)  odwiedzający świątynię wierni będą mieli możliwość modlić się przy relikwiach.
P.J. Frassati to postać fascynująca. 24 letni student politechniki z Turynu jest przykładem, że świętość jest możliwa w każdym wieku, niezależnie od środowiska, w którym się wyrosło.
Ten młody człowiek kochał górskie wędrówki. Radością, talentem przyciągał wszystkich swoich rówieśników, którym niósł Ewangelię. Szczególnie wrażliwy był na potrzeby ludzi biednych i pokrzywdzonych. Pomagając chorym, zaraził się chorobą Heinego-Medina. Zmarł w Turynie 4 lipca 1925 r.
Papież Franciszek stawia młodym za wzór świeckiego Włocha żyjącego na początku XX wieku.
Papież Jan Paweł |II na audiencji po beatyfikacji P.J. Frassatiego 20 maja 1990 roku powiedział „Spoglądając na nowego beatyfikowanego nie trudno zrozumieć, że tajemnica świętości jest naprawdę w zasięgu każdego człowieka”.
Informując o tej uroczystości tutejszy Oddział Akcji Katolickiej zaprasza swoich członków i sympatyków oraz parafian do udziału w tych niecodziennych uroczystościach.