1. Dzisiaj o godz. 13.15 – Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, po Mszy św. – adoracja Eucharystyczna. O godz.19.00 - nabożeństwo czerwcowe.
    • We Wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika .
    • W Środę - Uroczystość świętych Apostołów; Piotra i Pawła.
    • W Piątek – godz. 18.00 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.30 – Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W Sobotę – O godz. 18.00 – nabożeństwo różańcowe, o godz. 18.30 – Msza św. intencji Róż Żywego Różańca.
  3. Drodzy Parafianie!
    1. Pragniemy poinformować, że w miesiącach wakacyjnych; LIPCU i SIERPNIU, nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 7.30. Jak również nie będzie Mszy św. o godz. 13.15; w niedziele.
    2. Również w lipcu i sierpniu nie będzie comiesięcznych odwiedzin chorych. Posługę chorych kontynuować będą nadzwyczajni szafarze Najśw. Sakramentu.
    3. Kancelaria parafialna w miesiącach lipcu i sierpniu będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych (Poniedziałek, środę i piątek od godz. 17.00 do 18.00).
  4. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.