1. Dzisiaj o godz. 13.15 – Msza św. w intencji FZŚ. O godz. 19.00 – nabożeństwo majowe, połączone z procesją Eucharystyczną, w oktawie Bożego Ciała.
    • We Wtorek – święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny. Kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy, o godz. 18.30 – Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
    • W Środę – wspomnienie nie św. Justyna męczennika i rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych, ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, które w naszej świątyni będą odprawiane: w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 19.00.
    • W Czwartek – Odwiedziny chorych naszej parafii z posługą sakramentalną od godz. 9.00. O godz. 16.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00 – Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.30 Msza św. w intencji Akcji katolickiej.
    • W Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, pierwszy piątek miesiąca - o godz. 16.30 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, następnie o godz. 17.00 – Msza św. dla nich, o godz. 18.30 – Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W Sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca N. Maryi Panny. O godz. 18.30 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.