1. Figura NMPDzisiaj, o godz. 19.00 – rozpoczęcie nabożeństw majowych ku czci Najświetrzej Marii Panny, które będą odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele i święta o godz. 19.00.
    • We Wtorek – Uroczystość NMP Królowej Polski i Święto Narodowe; Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym. O godz. 19.00 – nabożeństwo majowe, nowenna do św. Antoniego z Padwy i procesja Eucharystyczna.
    • W Czwartek – o godz. 9.00 – odwiedziny chorych z sakramentalną posługą, o godz.17.00 – Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W Piątek – o godz. 16.00 – spowiedź dzieci i młodzieży, a o godz. 17.00 – Msza św. dla nich, o godz. 18.00 – nabożeństwo majowe, o godz. 18.30 – Msza św. w intencji Misji św. i Misjonarzy i w intencji. Akcji Katolickiej.
    • W Sobotę – O godz. 15.30–spowiedź św. dzieci komunijnych, ich rodziców i chrzestnych. O godz. 18.00 – nabożejstwo majowe, 18.30 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca.
    • W Niedzielę – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 10.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii.
  3. Dnia 22 maja na Mszy św. o godz. 10.30 – rocznica pierwszej Komunii św. dzieci klas IV.
  4. Koło Przyjaciół radia Maryja zaprasza na 3 dniową pielgrzymkę w dniach od 17.05. do 19.05. 2016r. Pielgrzymka jest organizowana z okazji poświęcenia Kościoła p.w. M.B. Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, w Toruniu. Szczegółowe informacje przy zapisach; codziennie, w kruchcie kościoła po Mszy św. wieczornej.
  5. Dzisiaj przed świątynią będą kwestowali woluntariusze, na rzecz hospicjum św. Łazarza, w ramach akcji; „Pola Nadziei”.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkań­skiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.