1. Dzisiaj rozpoczynamy doroczne parafialne rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ojciec dr Alojzy Warot; Gwardian i Kustosz sanktuarium św. Kazimierza w Krakowie. O godz. 16.30 - Droga Krzy­żowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. We wtorek i środę, na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.30 będą zbierane ofiary na potrzeby domu klasztornego i sanktuarium św. Kazimierza w Krakowie, przy ul Reformackiej 4.
  3. W czwartek (17 marca), po Mszy św. o godz. 19.00, spotkanie organizacyjne, w salce katechetycznej; dla uczestników Parafialnej Pielgrzymki do Ziemi Świętej.
  4. W sobotę Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła Powszechnego. W tym dniu czcić swojego Patrona będzie O. Józef Kiełbasa. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu zakonnym i kapłańskim i opieki Matki Bożej niepokalanej. Niech Patron- Święty Józef będzie drogowskazem, w służbie Bogu i ludziom, oraz niech wyprasza wszelkie łaski u Jezusa na każdy dzień.
  5. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
  6. W przyszłą niedzielę - Niedziela Meki Pańskiej, poświęcenie palm na każdej Mszy Św., o godz. 18.30 rozpoczniemy Parafialną Drogę Krzyżową. Zapraszamy wszystkich Parafian, do wspólnej modlitwy i niesieniu krzyża parafialnego. Rozpoczęcie u zbiegu ul. Czerwińskiego i ul. Jaremy.
  7. Ogłoszenie Klubu Seniora:
    Członkowie Klubu Seniora osiedla Azory zapraszają na kiermasz świąteczny własnych wyrobów dekoracyjnych, który odbywa się dzisiaj, 13 marca, od godz. 8 do 14: 30, przy wyjściach z naszego kościoła. Zebrane środki przeznaczamy na zakup materiałów do dalszej działalności klubu.
  8. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli. Niech Bóg pobłogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.