1. droga krzyzowa4Dzisiaj o godz. 10.00 w salce katechetycznej spotkanie organizacyjne Przedstawicieli Grup parafialnych, dotyczące dorocznej parafialnej drogi Krzyżowe oraz Triduum paschalnego. O godz. 16.30 - Droga Krzy­żowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ojciec dr Alojzy Warot; gwardian i kustosz sanktuarium św. Kazimierza w Krakowie.
  3. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.
  4. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 119 w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 1 zapraszają dzieci 5, 6 i 7 letnie wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w sobotę 12 marca 2016 r. od godziny 10:00 do 13:00. Przypominamy, iż 1 marca rozpoczęła się rekrutacja do oddziału zerowego i klas pierwszych.
  5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli. Niech Bóg pobłogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.