1. Dzień dzisiejszy jest okazja do szczególnego dziękczynienia i świętowania jubileuszy małżeństw, które w tym roku obchodziły 50-tą oraz 25-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. W ich intencji zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta Jubileuszowa, o godz. 13.15. O godz. 12.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 19.00 - nieszpory kolędowe.
    1. W czwartek – o godz. 18.00 - nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne, o godz. 18.30 - Msza św. na zakończenie Starego Roku, z okolicznościową homilią.
    2. W Piątek – Nowy Rok Pański 2016 rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Msze św. jak w każdą niedzielę, o godz. 19.00 - nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    3. W Sobotę – O godz. 18.30.-Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy Wam umocnienia we wierze i darów Bożych dla Was i Waszych Rodzin Życzymy wytrwałości w czynieniu dobra, wspieranej Bożym błogosławieństwem, oraz opieką Matki Niepokalanej.
  3. 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W cza­sie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obru­sem, był; krzyż, świece i woda święcona.
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - sobota od godz. 15:00