1. Dzisiaj, o godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek - wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.
    • W środę - rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Bożego Narodzenia.
    • W sobotę - w tym dniu czcić swojego Patrona będzie Wice-Komisarz Ziemi Świętej; O. Dariusz Sambora. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym. Niech pielgrzymowanie po Ojczyźnie Chrystusa, ubogaca duchowo i przynosi radość z bliskości miejsc związanych z tajemnicami naszego Odkupienia.
  3. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży są wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom.
  4. Przy wyjściu ze świątyni można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód przeznaczony jest na potrzeby naszej świątyni.
  5. Dzisiaj, scholka parafialna po każdej Mszy Świętej będzie sprzedawać sianka na stół wigilijny oraz ręcznie robione kartki świąteczne. Zebrane w ten sposób dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu dzieci w czasie ferii zimowych. Dziękujemy z za wszelką hojność.
  6. Drodzy Parafianie! Mając na względzie wasze wydatki związanie z przygotowaniem do świąt Bożego Narodzenia, w miesiącu grudniu nie będzie przeprowadzana comiesięczna kwesta na potrzeby naszej świątyni.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania czasu Adwentu i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.