Chrystus Krol Wroclaw

1. Dzisiejsza, ostatnia niedziela roku liturgicznego, poświęcona jest Chrystusowi – Królowi Wszechświata. Jego Królestwo to: Królestwo prawdy, sprawiedliwości, miłości i pokoju.
    • Na Mszy św. o godz. 10.30 – do Liturgicznej służby Ołtarza zostanie przyjętych 2 kandydatów na ministrantów, 8 ministrantów, 3 na posługę ministranta światła, i 2 do posługi ministranta ołtarza i księgi.
    • O godz. 13.15 – Msza św. w intencji Franciszkańskiej Rodziny Świeckich,
    • o godz. 18.00 – Msza św. w intencji Parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.
    • o godz. 19.00 – czytanie wypominek i nabożeństwo drogi krzyżowej za zmarłych.
    • W poniedziałek – wspomnienie bł. Męczenników Salwatora Lilii i Towarzyszy.
    • We wtorek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung–Lac, kapłana i Towarzyszy.
    • W czwartek – wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana.
    • W piątek – wspomnienie św. Franciszka Fasaniego, kapłana.
  3. W ubiegłą niedzielę, Przedstawiciele naszej parafii, kwestowali po Mszach św., na spłacenie długu, za remont związany z ociepleniem i położeniem tynków na klasztorze i pomieszczeniach katechetycznych. Zebrano kwotę wys. 5.836 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne ”Bóg zapłać.”
  4. Od przyszłej niedzieli, po Mszach św. można zamawiać intencje mszalne na rok 2016.
  5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo, byśmy zawsze byli wierni nieprzemijającej prawdzie i zawsze byli gotowi na spotkanie przychodzącego Chrystusa. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia.