1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.
    • We Wtorek - wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. O godz. 17.00 - zapraszamy do wspólnej modlitwy na nabożeństwo fatimskie.
    • W czwartek - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • W piątek - wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Dzisiaj, we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, prze­żywamy „XV Dzień Papieski”, jako wyraz wdzięczności Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II. Towarzyszące mu hasło brzmi: „Jan Paweł II - Papież Rodziny”. Episkopat powołał do istnienia fundację: "Dzieło Tysiąclecia", w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej, ale potrzebują­cej pomocy materialnej. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel.
  4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na spotkanie po pielgrzymce do sanktuariów kielecczyzny, lubelszczyzny i Roztocza. Spotkamy się w sobotę 17 października na Mszy św. wieczornej o 18:30, potem zapraszamy do sali kawiarnianej na wspomnienia i prezentację zdjęć. Zaproszenie jest dla wszystkich chętnych, nie tylko uczestników pielgrzymki - może to spotkanie zachęci do wyjazdu z nami w następnym roku.
  5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom, oraz Solenizantom i Ju­bilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru, Bo­żego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień, i opieki Niepokalanej Matki