1. Dzisiaj wszystkie wspólnoty Franciszkańskie przeżywają uroczystość św. Franciszka z Asyżu. O godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni, są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45, a niedziele o godz. 19.00.
    • W poniedziałek – wspomnienie św. Siostry Faustyny Kowalskiej, zakonnicy.
    • W Środę - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu o godz. 18.30 - Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W niedzielę - we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, będziemy przeżywać „XV Dzień Papieski”, jako wyraz wdzięczności Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II. Towarzyszące mu hasło brzmi: „Jan Paweł II - Papież Rodziny”. Episkopat powołał do istnienia fundację" Dzieło Tysiąclecia", w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej, ale potrzebującej pomocy materialnej. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel.
  3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych;
    1. w poniedziałek - o godz. 17.00, dla klas drugich;
    2. we wtorek - o godz. 17.00 i dla klas trzecich;
    3. w środę – również o godz. 17.00.
  4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru, Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień i opieki Niepokalanej Matki.