1. Dzisiaj o godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
    • W Środę - Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana. W tym dniu czcić swojego Patrona będzie O. Pio Gąszczyk. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym, opieki Niepokalanej Matki oraz wstawiennictwa św. Patrona u Boga.
    • W Piątek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana, patrona Warszawy.
  3. W Przyszłą niedzielę – Po Mszy św. o godz. 10.30 - spotkanie organizacyjne, w salce katechetycznej, dla rodziców dzieci przystępujących do pierwszej Komunii św.
  4. Dzisiaj Po Mszach św. Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali, na pokrycie kosztów związanych z ociepleniem i położeniem tynków na klasztorze i pomieszczeniach katechetycznych.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.