Figura NMP

1. Dzisiaj o godz. 19:00 Nieszpory Niedzielne.
    • w poniedziałek - bł. Czesława - kapłana.
    • we wtorek - św. Wawrzyńca z Brindisi - kapłana i doktora Kościoła.
    • w środę - św. Marii Magdaleny.
    • w czwartek - święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy i patronki Europy.
    • w piątek - św. Kingi.
    • w sobotę - święto św. Jakuba Apostoła. W tym tygodniu wspominamy również św. Krzysztofa - patrona kierowców. Po Mszy Św. o godz. 18:30 poświecenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców.
  3. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii kwestowali po Mszach świętych na potrzeby remontowe domu klasztornego i sal katechetycznych. Zebrano kwotę 4 732 zł. Wszystkim składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  4. W przyszła Niedzielę o godz. 13:15 Msza Św. dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszła Niedzielę będziemy gościć misjonarza z Kamerunu o. Radosława. Na każdej Mszy Św. będzie głosił Słowo Boże i po Mszy Św. będzie kwestował na rzecz misji.
  6. Wszystkim parafianom, dobrodziejom i gościom w nadchodzącym tygodniu życzymy Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświetniejszej patronki naszej parafii.