1. Dzisiaj o godz. O godz. 19.00 – nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek – wspomnienie św. pustelników; Andrzeja Świerada i Benedykta. O godz. 17.00 - zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, na nabożeństwo Fatimskie.
    • W środę – święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    • W czwartek - wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel( Szkaplerznej)
    • W sobotę - wspomnienie Szymona z Lipnicy, kapłana.
  3. Zarząd naszej Prowincji zakonnej, skierował do naszej Wspólnoty zakonnej i parafialnej O. Lecha Dorobczyńskiego. Witamy go serdecznie w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej, i życzymy błogosławionych owoców pracy kapłańskiej.
  4. Dzisiaj, drugą niedzielę miesiąca lipca, Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ociepleniem i położeniem tynków na klasztorze i pomieszczeniach katechetycznych.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.