Figura NMP

1. Dzisiaj o godz. 19.00 – nabożeństwo czerwcowe.
    1. W poniedziałek - uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
    2. W czwartek - o godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    3. W piątek - Święto świętego Tomasza, Apostoła - godz. 18:00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    4. W niedzielę - o godz. 13.15 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, po Mszy św. Adoracja Eucharystyczna.
  3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza uczestników pielgrzymki do sanktuariów Ziemi Świętokrzyskiej, Lubelszczyzny i Roztocza na zebranie, dzisiaj o godzinie 19:30, w dolnej kaplicy. Przedstawiony będzie program pielgrzymki i szczegóły organizacyjne oraz będzie możliwość uzupełnienia wpłat.
  4. Pragniemy poinformować, że w miesiącach wakacyjnych; lipcu i w sierpniu, nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz. 7.30.
    Również w lipcu i sierpniu nie będzie comiesięcznych odwiedzin chorych. Posługę chorych kontynuować będą nadzwyczajni szafarze Najśw. Sakramentu.
    Kancelaria parafialna w miesiącach lipcu i sierpniu będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych (Poniedziałek, środę i piątek od godz. 17.00 do 18.00).
  5. Scholka parafialna, przygotowująca oprawę muzyczną na Msze św. dziecięcą, dzisiaj gra i śpiewała na wszystkich Mszach św. Po Mszach, będzie zbierać dobrowolne ofiary na dofinansowanie wyjazdu na letni wypoczynek.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.