1. Dzisiaj o godz. 19:00 - zapraszamy do wspólnej modlitwy i poznania sytuacji Chrześcijan w świecie. Zaproszenie.
    • W środę - Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
    • W piątek - o godz. 8:00 - Uroczysta Msza św. na zakończenie roku katechetycznego i szkolnego.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na 23 pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, w dniu 12 lipca 2015r. Koszt; 30 zł.
  4. Drodzy parafianie! Został wydany specjalny numer „Arki” Miesięcznik Rodzin Katolickich, w całości poświęcony Słudze Bożemu Br. Alojzemu Kosibie, z Wieliczki. Zachęcamy do lektury tego czasopisma i poprzez modlitwę wyproszenia rychłej jego Beatyfikacji.
  5. W ubiegłą niedzielę, Przedstawiciele naszej parafii kwestowali na spłacenie kosztów związanych z ocieplaniem klasztoru i sal katechetycznych. Zebrano kwotę wys. 7 236 zł. Za zrozumienie, życzliwość, i ofiarność składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza uczestników pielgrzymki do sanktuariów Ziemi Świętokrzyskiej, Lubelszczyzny i Roztocza na zebranie w niedzielę 28 czerwca o godzinie 19: 30, w dolnej kaplicy. Przedstawiony będzie program pielgrzymki i szczegóły organizacyjne oraz będzie możliwość uzupełnienia wpłat.
    Plakat ze skróconym programem, godziną i miejscem odjazdu i telefonami kontaktowymi znajdzie się także w gablocie Akcji Katolickiej i na stronie internetowej parafii.
  7. Scholka parafialna, przygotowująca oprawę muzyczną na Msze św. dziecięcą, w przyszłą niedzielę będzie grała i śpiewała na wszystkich Mszach św. Po Mszach, będzie zbierać dobrowolne ofiary na dofinansowanie wyjazdu na letni wypoczynek.
  8. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.