1. Dzisiaj o godz. 19.00 nabożeństwo czerwcowe.
  2. Ksiądz Kardynał skierował zaproszenie do nawiedzania przez parafie Archidiecezji Krakowskiej, Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie, w dniu 22 czerwca 2015 r. Uroczysta Msza Św. dziękczynna rozpocznie się o godz. 17.00 Dojazd na miejsce do Sanktuarium: samochodem lub komunikacją miejską: nr 504 z przystanku autobusowego Filharmonia oraz nr 135 i 224 z pętli tramwajowej na osiedlu Kurdwanów.
  3. Druhny i Druhowie byłego szczepu Harnasie działającego przy Szkołach Podstawowych nr 113 i 127 oraz XIV Liceum Ogólnokształcącym, zapraszamy Was na jubileuszowy zlot z okazji 50-lecia utworzenia naszego szczepu w sobotę 20 czerwca 2015 roku od godziny 13 do Fortu 39 w Olszanicy koło Krakowa, ul Kosmowskiej 12. Więcej informacji i program można zobaczyć na stronie internetowej: www.harnasie.pl.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 5 do nowego Przedszkola „Pracowite pszczółki”, które mieści się przy ul. Radzikowskiego 40 A , na Dzień Otwarty 27 czerwca o godz. 10.00. Dla dzieci przygotowane będą atrakcje i zabawy a rodzice będą mogli doglądnąć placówkę od wewnątrz, oraz zapoznać się z ofertą.
  5. Dzisiaj Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na spłacenie kosztów związanych z ocieplaniem klasztoru i sal katechetycznych.
  6. Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza na 23 pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, w dniu 12 lipca 2015r. zapisy codziennie prze nabożeństwem czerwcowym i po wieczornej Mszy św., przy stoiku w kruchcie kościoła. Koszt; 30 zł. Płatne przy zapisie. Zapisy będą trwać do piątku 26 czerwca b.r.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.