droga krzyzowa

1. Dzisiaj rozpoczynamy doroczne parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi; O. Łukasz Buksa - Animator ds. Duszpasterstwa Powołań i Młodzieży. O godz. 16:30 - Droga Krzyżowa, a o godz. 17.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. We wtorek i środę będą zbierane ofiary na potrzeby Sekretariatu ds. duszpasterstwa powołań i młodzieży.

3. W środę - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego: „Dzień Świętości Życia”. Na Mszy św. wieczornej, odnowienie przyrzeczeń Duchowej Adopcji. Prosimy wszystkich, którzy podejmują Duchową Adopcję, o przyniesienie świeć. O godz. 20.00 – w salce katechetycznej, spotkanie młodzieży zaangażowanej w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży.

4. W przyszłą niedzielę; Niedziela Męki Pańskiej, poświęcenie palm na każdej Mszy św., o godz. 18.30 rozpoczniemy Parafialną Drogę Krzyżową. Zapraszamy wszystkich Parafian, do wspólnej modlitwy i niesieniu nowego krzyża parafialnego. Rozpoczęcie u zbiegu ul. Stachiewicza i Chełmońskiego, przy kapliczce.

5. W ubiegłą niedziele, w trzecią miesiąca marca, po Mszach św., Przedstawiciele naszej parafii kwestowali, na potrzeby naszej świątyni. Zebrano kwotę wys. 3.892 zł za wszystkie ofiary, życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne: „Bóg zapłać”.

6. Ofiary na kwiaty do Bożego grobu można składać do puszki przy figurze św. Antoniego.

7. Ogłoszenie klubu Seniora.

8. Plan rekolekcji ( proszę odczytać: bieżący i na Poniedziałek).

9. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.