1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata to patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza. Na Mszy św. o godzinie 10:30, zostanie przyjętych 5 nowych ministrantów i 6 kandydatów na ministrantów. Również w tym dniu patronalne święto Parafialnego oddziału Akcji Katolickiej, o godz. 18.00 – Msza św. w ich intencji.
    O godz. 19.00 - nabożeństwo Eucharystyczne - Radosne Uwielbienie, przygotowane przez Scholę Parafialną i Ministrantów. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

• w poniedziałek - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy. Również w poniedziałek o godz. 18.30 - Msza św. z Modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • w środę – wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana.
    • w czwartek – wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, kapłana.
    • w sobotę - Święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. O godz. 18.30 - rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, patronki naszego Zakonu Braci Mniejszych i naszej azorskiej parafii. Nowennę poprowadzi i wygłosi kazania O. Józef Kiełbasa.
    • w niedzielę – O godz. 16.00 - Msza św. w intencji F.Z.Ś.

3. Od przyszłej niedzieli, po Mszach św. można zamawiać intencje mszalne na rok 2015r.

4. Pragniemy podziękować staropolskim; „Bóg zapłać", młodemu małżeństwu naszej parafii; Annie i Januszowi, za zakup do naszej świątyni żarówek ledowych; do żyrandoli, kinkietów i do zakrystii, w liczbie 140 sztuk.

5. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.