Spotkanie młodzieży w niedzielę o godz. 18:00

Krzyz mini

Serdecznie wszystkich zapraszamy w niedzielę na godz 18:00 na spotkanie dla młodzieży i studentów przy herbacie w salce katechetycznej oraz na godz. 20:00 na mszę dla młodzieży.

Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego 74

ul. Czerwieńskiego 10

3 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego 72

ul. Radzikowskiego - domki

ul. Czerwieńskiego - domki

4 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Pużaka 2

ul. Radzikowskiego 66

5 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Pużaka 6

ul. Pużaka 8

6 stycznia - sobota brak brak
7 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Zygmuntowska - domki

ul. Gnieźnieńska - domki

ul. Pużaka domki.

 
8 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 25

ul. Jaremy 21

9 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy 23

ul. Jaremy 14

10 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska 22

ul. Jaremy 14A

11 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska 24

ul. Gnieźnieńska 26

12 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Weissa 14

ul. Weissa 8

ul. Weissa 20

13 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Murarska 19

ul. Murarska - dwa nowe bloki

ul. Murarska - domki

ul. Wysockiego - domki

14 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Elsnera - domki

ul. Ehrenberga - domki

ul. Jaremy 14B

 
15 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Weissa 16

ul. Lentza 6

16 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Gdyńska - domki

ul. Weissa 18

ul. Mehoffera - domki

ul. Lentza 4

17 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Lentza 2

ul. Modrzejewskiej 18

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Berwińskiego - domki

18 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 6

ul. Makowskiego 20

19 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Makowskiego 18

ul. Różyckiego 7

20 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy 1, 3, 5, 7, 9, 11
21 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy 13 i 15

ul. Różyckiego 5

 
22 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 4

ul. Wielkotyrnowska 39

23 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Wielkotyrnowska 20
24 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Elsnera 24
25 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza 40A

ul. Makowskiego 8

26 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Nałkowskiego - domki

ul. Stachiewicza 40

27 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Chełmońskiego 4

ul. Palacha 15

ul. Wielkotyrnowska - domki

28 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Chełmońskiego - domki

ul. Niska - domki

ul. Stachiewicza - domki

 
29 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 kolęda dodatkowa
  1. 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2016/2017
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza - blok nr 40

ul. Stachiewicza - blok nr 40A

3 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Chełmońskiego - blok 4

ul. Makowskiego - blok 8

4 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Wielkotyrnowska - blok 39

ul. Wielkotyrnowska - blok 20

5 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Palacha - blok nr 15

ul. Stachiewicza - domki

ul. Makowskiego - blok nr 18

6 stycznia - piątek (nie ma kolędy) -
7 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Niska - domki

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Berwińskiego - domki

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Modrzejewskiej - blok nr 18

ul. Nałkowskiego - domki

8 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Ehrenberga - domki

ul. Murarska - dwa nowe bloki

ul. Murarska - blok nr 19

ul. Murarska - domki

ul. Wielkotyrnowska - domki

9 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Makowskiego - blok nr 20

ul. Wysockiego - domki

10  stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Elsnera - blok nr 24

ul. Elsnera - domki

ul. Mehoffera

ul. Gdyńska

11 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Weissa - blok nr 8

ul. Chełmońskiego - domki

12 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Lentza - blok nr 2

ul. Lentza - blok nr 4

13 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Lentaz - blok nr 6

ul. Różyckiego - blok nr 4

14 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Jaremy - blok nr 1

ul. Jaremy - blok nr 3

ul. Jaremy - blok nr 5

ul. Jaremy - blok nr 7

ul. Jaremy - blok nr 9

ul. Jaremy - blok nr 11

15 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Różyckiego - blok nr 6

ul. Jaremy - blok nr 13

ul. Jaremy - blok nr 15

16 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Różyckiego - blok nr 7

ul. Weissa - blok nr 14

17 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Różyckiego - blok nr 5

ul. Weissa - blok nr 18

18 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 23
19 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 25

ul. Weissa - blok nr 16

20 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska - blok nr 22

ul. Jaremy - blok nr 21

21 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Weissa - blok nr 20

ul. Jaremy - blok nr 14B

ul. Zygmuntowska - domki

22 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Gnieźnieńska - domki

ul. Gnieźnieńska - blok nr 24

23 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 14A

ul. Gnieźnieńska - blok nr 26

24 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 14

ul. Pużaka - blok nr 8

25 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Pużaka - blok nr 6

ul. Radzikowskiego - domki

26 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 72

ul. Radzikowskiego - blok nr 74

27 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Czerwińskiego - blok nr 10

ul. Pużaka - blok nr 2

28 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Pużaka - domki

ul. Radzikowskiego - blok nr 66

ul. Czerwińskiego - domki

29 stycznia - niedziela od godz. 15:00 Kolęda dodatkowa
  1. 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połą­czone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W cza­sie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obru­sem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2015/2016
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 74

ul. Radzikowskiego - blok nr 72

ul. Radzikowskiego - domki

3 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 66

ul. Pużaka - blok nr 2

4 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 25
ul. Jaremy - blok nr 23
5 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Czerwińskiego - blok nr 10
ul. Gnieźnieńska - blok nr 22
6 stycznia - środa -- --
7 stycznia - czwartek od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 21
ul. Czerwińskiego - domki
ul. Gnieźnieńska - blok nr 24
8 stycznia - piątek od godz. 16:00 ul. Pużaka - blok nr 8
ul. Pużaka - blok nr 6
9 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Zygmuntowska - domki
ul. Gnieźnieńska - domki
ul. Gnieźnieńska - blok nr 26
10 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy - blok nr 14
ul. Jaremy - blok nr 14A

ul. Jaremy - blok nr 14B

11 stycznia – poniedziałek od godz. 16:00 ul. Weissa – blok nr 16

ul. Weissa – blok nr 18

ul. Weissa – blok nr 20

ul. Pużaka – domki

12 stycznia – wtorek od godz. 16:00 ul. Weissa blok nr 8
ul. Weissa blok nr 14
13 stycznia – środa od godz. 16:00

ul. Elsnera – blok nr 24
ul. Mehoffera – domki

ul. Gdyńska – domki

ul. Elsnera – domki

14 stycznia – czwartek od godz. 16:00 ul. Lentza – blok nr 4
ul. Lentza – blok nr 6
ul. Chełmońskiego – domki
15 stycznia – piątek od godz. 16:00 ul. Lentza – blok nr 2
ul. Różyckiego – blok nr 4
ul. Wielkotyrnowska – domki
16 stycznia – sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy – blok nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
17 stycznia – niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy – blok nr 15
ul. Murarska – domki
ul. Murarska – nowy blok nr 19
ul. Ehrenberga – domki
ul. Wysockiego – domki

18 stycznia – poniedziałek od godz. 16:00 ul. Różyckiego – blok nr 7
ul. Różyckiego – blok nr 6
19 stycznia – wtorek od godz. 16:00

ul. Makowskiego – blok nr 18

ul. Różyckiego – blok nr 5

20 stycznia – środa od godz. 16:00

ul. Makowskiego – blok nr 8

ul. Makowskiego – blok nr 20

21 stycznia – czwartek od godz. 16:00

ul. Wielkotyrnowska – blok nr 39

ul. Stachiewicza – blok nr 40

22 stycznia – piątek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza – blok nr 40 A

ul. Chełmońskiego – blok nr 4

23 stycznia – sobota od godz. 15:00

ul. Modrzejewskiej – domki

ul. Modrzejewskiej – blok nr 18

ul. Stanisławskiego – domki

ul. Palacha – blok nr 15

24 stycznia – niedziela od godz. 15:00

ul. Wielkotyrnowska – blok nr 20

ul. Nałkowskiego – domki

ul. Niska – domki

ul. Wodzinowskiego – domki

ul. Stachiewicza – domki

ul. Berwińskiego – domki

25 stycznia – sobota od godz. 15:00 Kolęda dodatkowa
  1. W piątek 2 stycznia 2014 rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwaną kolędą. Wizytę Duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone ze wspólną modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był krzyż, świece i woda święcona.

  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2014/2015
    Data Godzina rozpoczęcia Adres
    2 stycznia - piątek od godz. 16:00 ul. Palacha - blok nr 15
    ul. Makowskiego - blok nr 8
    3 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Stachiewicza - blok nr 40A
    ul. Stachiewicza - domki
    4 stycznia - niedziela od godz. 15:00 ul. Stachiewicza - blok nr 40
    ul. Stanisławskiego - domki
     
    5 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Wielkotyrnowska - blok nr 39

    ul. Chełmońskiego - blok nr 4

    6 stycznia - wtorek -

    -

    7 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Makowskiego - blok nr 18

    ul. Wielkotyrnowska - blok nr 20

    8 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Makowskiego - blok nr 20

    ul. Modrzejewskiej - blok nr 18

    ul. Modrzejewskiej - domki

    9 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Wodzinowskiego - domki

    ul. Berwińskiego - domki

    ul. Chełmońskiego - domki

    ul. Elsnera - domki

    ul. Gdyńska - domki

    ul. Różyckiego - blok nr 4

    10 stycznia - sobota od godz. 15:00

    ul. Niska - domki

    ul. Murarska - domki

    ul. Nałkowskiego - domki

    ul. Różyckiego - blok nr 5

    11 stycznia - niedziela od godz. 15:00

    ul. Wysockiego - domki

    ul. Ehrenberga - domki

    ul. Wielkotrynowska - domki

     

    12 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Różyckiego - blok nr 6
    ul. Różyckiego - blok nr 7

    13 stycznia - wtorek od godz. 16:00

    ul. Elsnera - blok nr 24
    ul. Mehoffer - domki

    14 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Weissa - blok nr 8
    ul. Weissa - blok nr 14

    15 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Lentza - blok nr 6
    ul. Weissa - blok nr 16

    16 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Lentza - blok nr 4
    ul. Weissa - blok nr 20
    ul. Weissa - blok nr 18
    ul. Radzikowskiego - domki

    17 stycznia - sobota od godz. 15:00

    ul. Lentza - blok nr 2
    ul. Zygmuntowska - domki

    18 stycznia - niedziela od godz. 15:00

    ul. Gnieźnieńska - domki
    ul. Gnieźnieńska - blok nr 22

     
    19 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 ul. Gnieźnieńska - blok nr 24
    ul. Gnieźnieńska - blok nr 26
    20 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 25
    ul. Jaremy - blok nr 23
    21 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 21
    ul. Pużaka - blok nr 6

    22 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 14

    ul. Pużaka - blok nr 8

    23 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 14A
    ul. Jaremy - blok nr 14B
    ul. Czerwieńskiego - blok nr 10

    24 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy - blok nr 5, 7, 9, 11, 13, 15
    25 stycznia - niedziela od godz. 15:00 ul. Jaremy - blok nr 1, 3
    ul. Pużaka - domki
    ul. Pużaka - blok nr 2
     
    26 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego - blok nr 72
    ul. Radzikowskiego - blok nr 66
    27 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego - blok nr 74
    ul. Czerwińskiego - domki
    28 stycznia - środa od godz. 16:00 kolęda dodatkowa
  1. Od środy 2 stycznia rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwaną kolędą. Wizytę Duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone ze wspólną modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był krzyż, świece i woda święcona.

  2. PLAN WIZYTY DUSZPASTESKIEJ 2012/2013
    nn
     Data Godzina rozpoczęcia  Adres
    2 stycznia 2013 - środa od godz. 16:00

    ul. Palacha 15

    ul. Makowskiego blok nr 8

    3 stycznia 2013 - czwartek od godz. 16: 00

    ul. Makowskiego blok 18

    ul. Makowskiego blok 20

    4 stycznia 2013 - piątek od godz. 16:00

    ul. Wielkotyrnowska blok 39

    ul. Wielkotyrnowska blok 20

    5 stycznia 2013 - sobota od godz. 15:00

    ul. Chełmońskiego blok 4

    ul. Stachiewicza - domki

    ul. Wielkotyrnowska - domki

    6 stycznia 2013 - niedziela -------

    Uroczystość Objawienia Pańskiego – Wizyty duszpasterskiej Rodzin  NIE BĘDZIE.

     ---
    7 stycznia 2013 - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Modrzejewskiej - blok nr 18

    ul. Modrzejewskiej - domki

    ul. Stachiewicza - blok nr 40A

    8 stycznia 2013 - wtorek od godz. 16:00

    ul. Niska - domki

    ul. Wodzinowskiego - domki

    ul. Stachiewicza - blok nr 40

    9 stycznia 2013 - środa od godz. 16:00

    ul. Różyckiego - bolok nr 7

    ul. Nałkowskiego - domki

    ul. Berwińskiego - domki

    10 stycznia 2013 - czwartek od godz. 16:00

    ul. Różyckiego - blok nr 4

    ul. Różyckiego - blok nr 6

    11 stycznia 2013 - piątek od godz. 16:00

    ul. Murarska - domki

    ul. Elsnera - domki

    ul. Gdyńska

    ul. Różyckiego - blok nr 5

    12 stycznia 2013 - sobota od godz. 15:00

    ul. Chełmońskiego - domki

    ul. Ehrenberga - domki

    ul. Stanisławskiego - domki

    ul. Mehoffera - domki

    13 stycznia 2013 - niedziela od godz. 15:00

    ul. Wysockiego - domki

    ul. Lentza - blok nr 6

       ---
    14 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Lentza - blok nr 2

    ul. Lentza - blok nr 4

    15 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Elsnera - blok nr 24
    16 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Weissa - blok nr 8

    ul. Weissa - blok nr 14

    17 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Weissa - blok nr 16

    ul. Weissa - blok nr 18

    ul. Weissa - blok nr 20

    ul. Radzikowskiego - domki

    18 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Gnieźnieńska - blok nr 26

    ul. Jaremy - blok 14

    19 stycznia - sobota od godz. 15:00

    ul. Jaremy - blok nr 1

    ul. Jaremy - blok nr 3

    ul. Jaremy - blok nr 5

    ul. Jaremy - blok nr 7

    ul. Jaremy - blok nr 9

    20 stycznia - niedziela od godz. 15:00

    ul. Jaremy - blok nr 11

    ul. Jaremy - blok nr 13

    ul. Jaremy - blok nr 15

    ul. Pużaka - domki

    ---  
    21 stycznia 2013 - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Gnieźnieńska - blok nr 24

    ul. Jaremy - blok nr 14A

    22 stycznia 2013 - wtorek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 14B

    ul. Gnieźnieńska - blok nr 22

    23 stycznia 2013 - środa od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 21

    ul. Pużaka - blok nr 6

    24 stycznia 2013 - czwartek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 25

    ul. Pużaka - blok nr 8

    25 stycznia 2013 - piątek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 23

    ul. Czerwińskiego - blok nr 10

    26 stycznia 2013 - sobota od godz. 15:00

    ul. Zygmuntowska - domki

    ul. Radzikowskiego - blok nr 66

    27 stycznia 2013 - niedziela od godz. 15:00

    ul. Gnieźnieńska - domki

    ul. Pużaka - blok nr 2

    ---  
    28 stycznia 2013 - poniedziałek od godz. 16:00 n

    ul. Radzikowskiego - blok 72

    ul. Czerwińskiego - domki

    29 stycznia 2013 - wtorek od godz. 16:00

    ul. Radzikowskiego - blok 74

    i kolęda dodatkowa

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

BMW - Być Mocnym Wiarą

Odwiedzający

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Akceptacja Plików Cookie

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Uwaga! Ten serwis używa plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na przyjęcie plików cookie.