1. Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (dzień zaduszny). O godz. 19.00 - nabożeństwo żałobne, z modlitwami za zmarłych. Msze św. w dzień zaduszny; porządku niedzielnym.

• w poniedziałek - wspomnienie zmarłych Braci, Sióstr, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego.
    • we wtorek - wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
    • w czwartek - od godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian z posługą sakramentalną. O godz. 16.30 - koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 - Msza święta w intencji Przyjaciół Koła Radia Maryja i spotkanie w Sali katechetycznej.
    • w piątek - O godz. 16.30 spowiedź pierwszopiątkowa. o godz. 17.00 - Msza św. dla dzieci i młodzieży. O godz. 18.30 - Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • w sobotę - wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota.

3. Przez cały miesiąc listopad w naszej świątyni czytanie wypominek w dni powszednie; o godz. 17.45 o godz. 18.00 - nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszej świątyni, a następnie o godz. 18.30 - Msza św. na sposób gregoriański. W niedziele – czytanie wypominek i Droga Krzyżowa za zmarłych; o godz. 19.00. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedzielę; o godz. 11.40 i na Mszy św. o godz. 12.00.

4. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.