1. Dzisiaj o godz. 19.00 - Nabożeństwo różańcowe.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.
    • we wtorek - wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • w środę - wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
    • w czwartek - wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana.
    • w niedzielę - o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

3. Dnia 23 października, o godz. 17.45 nabożeństwo różańcowe poprowadzi młodzież naszej parafii w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży.

4. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.

5. Dzisiaj, w trzecią miesiąca października, przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na spłacenie kosztów związanych z Tablicami Ledowymi do wyświetlania pieśni. Całkowity koszt to; piętnaście tysięcy złotych (15.000 zł).

6. Szkoła Podstawowa nr 119 im. Janiny Porazińskiej, zaprasza rodziców i dzieci, na „Dzień Otwarty" dnia 25 października (sobota) od godz. 10.00 do 13.00.

7. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Dobrodziejom życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.