Dzien papieski 2014 folder mini

1. Dzisiaj we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, przeżywamy „XIV Dzień Papieski". Towarzyszące mu hasło brzmi: „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie!" Episkopat powołał do istnienia fundację; „Dzieło Tysiąclecia" w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej młodzieży. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel. O godz. -19.00 - Nabożeństwo różańcowe.

• w poniedziałek - wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. O godz. 17.30 - Nabożeństwo Fatimskie.
    • w środę - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • w czwartek - wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • w piątek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

3. Dzisiaj, w ramach przygotowania duchowego do Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii, na Mszy św. o godz. 12.00 zostanie uroczyście wniesiony; Krzyż Światowych Dni Młodzieży. Po Mszy św. zapraszamy młodzież, studentów, na spotkanie organizacyjne w salce katechetycznej.

4. W przyszłą niedzielę; trzecią miesiąca października, Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na spłacenie kosztów związanych z Tablicami Ledowymi do wyświetlania pieśni. Całkowity koszt to; piętnaście tysięcy złotych. (15.000 zł.)

5. Parafialny odział Akcji Katolickiej i organizator wystawy P. Bolesław Kosior - Radny Miasta Krakowa, zapraszają na wystawę pt. „Ojciec Święty w sprawach Najmniejszych" w godz. od 6.30 do 21.00, w dolnej kaplicy naszej świątyni (Folder).

6. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne; w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej., w godzinach urzędowania.

7. Wszystkim naszym drogim Parafianom, Dobrodziejom; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.