1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej. Przez cały miesiąc listopad w naszej świątyni czytanie wypominek o godz. 17.45, o godz. 18.00 - droga krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszej świątyni, a następnie o godz. 18.30 - Msza św. na sposób gregoriański za zmarłych.

2. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedziele o godz. 11.40 i na Mszy św. o godz. 12.00.

3. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.

4. Również dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej Referenta ds. młodzieży i powołań - O. Lecha Dorobczyńskiego, który wygłosi okolicznościowe Słowo Boże. Po Mszach św. można będzie zaopatrzyć się w pozycje książkowe: ks. Biskupa Grzegorza Rysia "Franciszek - życie, miejsca i słowa", oraz „Praktykujący, ale czy... wierzący?"- O. Lech Dorobczyński.

• W poniedziałek - wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
    • We wtorek - swoje imieniny obchodzi O. Tobiasz Szczepanik. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • Czwartek - od godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian z posługą sakramentalną. O godz. 16.30 - koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 - Msza święta w intencji Przyjaciół Koła Radia Maryja.
    • W Piątek - wspomnienie bł. Dunsa szkota, kapłana.
    • W Sobotę – święto poświecenia Bazyliki Laterańskiej.

6. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej
    • klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • drugich - we wtorek o godz. 17.00
    • i trzecich - w środę o godz. 17.00.

7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza i zachęca do oglądnięcia wystawy „Powstanie Styczniowe w pamięci i kulturze polskiego narodu". Wystawa będzie dostępna tylko przez dwie niedziele, 10 i 17 listopada, w dolnej kaplicy naszego kościoła, w godzinach 6:30 do 14:30 i od 18:40 do 21.
    W tym roku obchodzimy 150. rocznicę powstania i przez cały rok staramy się przypominać o tych mało znanych wydarzeniach, jednocześnie tragicznych, ale kształtujących patriotyczne postawy następnych pokoleń. Niech odwiedzenie wystawy będzie okazją do poznania niektórych historycznych faktów i złożenia naszego hołdu bohaterskim powstańcom.
  8. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.