1. Dzisiaj we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, przeżywamy „XIII Dzień Papieski", jako wyraz wdzięczności Bogu za pontyfikat bł. Jana Pawła II. Towarzyszące mu hasło brzmi: "Jan Paweł II – Papież Dialogu". Episkopat powołał do istnienia fundację "Dzieło Tysiąclecia", w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej młodzieży, ale potrzebującej pomocy materialnej. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel.

2. Również dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo fatimskie.

• We wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • n
    • W środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • W czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • W piątek - święto św. Łukasza Ewangelisty.

4. Parafialny oddziałał Akcji Katolickiej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP zaprasza w dniu 13 i 20 października, po Mszach św. - na wystawę obrazów pana Zbigniewa Pilcha pt. „Błogosławiony Jan Paweł II".

5. Wszystkich, którzy pragną uczcić Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy na radosne uwielbienie, które poprowadzi O. Ariel Krzywda, Magister naszego W.S.D., oraz schola i ministranci z naszej parafii. Nabożeństwo odbędzie się w przyszłą niedzielę - 20 października o godz. 19.00.

6. n
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.