1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.
    Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni, będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45, a niedziele o godz. 19.00

• w poniedziałek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
    • w środę – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
    • w niedzielę - we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, będziemy przeżywać „XIII Dzień Papieski", jako wyraz wdzięczności Bogu za pontyfikat bł. Jana Pawła II. Towarzyszące mu hasło brzmi: " Jan Paweł II – Papież Dialogu". Episkopat powołał do istnienia fundację "Dzieło Tysiąclecia", w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej, ale potrzebującej pomocy materialnej młodzieży. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej
    • klas pierwszych w poniedziałek - o godz. 17.00,
    • dla klas drugich we wtorek - o godz. 17.00,
    • i dla klas trzecich w środę - o godz. 17.00.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy ra dosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.