1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

w poniedziałek - wspomnienie św. Marii Magdaleny,
    we wtorek - wspomnienie św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, współpatronki Europy,
    w środę - wspomnienie św. Kingi dziewicy.
    w czwartek - święto św. Jakuba, Apostoła. Również w tym dniu przypada wspomnienie św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących. Swoje imieniny obchodzi O. Krzysztof Kustra. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej, z darem naszej modlitwy. Poświęcenie pojazdów mechanicznych, po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00
    w piątek – wspomnienie Świętych Rodziców NMP: Joachima i Anny.
    w niedzielę – o godz. 15.00- adoracja Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Franciszkański zakon Świeckich. O godz. 16.00 - Msza św. dla nich.

3. Dzisiaj - przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Maszach św. na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia.

4. Klub seniora Azory – serdecznie zaprasza na wystawę swoich prac pt.: „KWIATY W SZTUCE NIE WIEDNĄ” wystawę można oglądać dzisiaj; tj. 21 lipca b.r. w godz. 7.30 do 14.15 oraz od godz. 18.45 do 20, w dolnej kaplicy (Galeria zdjęć - uaktualniona).

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.