1. Dzisiaj  we wszystkich kościołach w Polsce, odbędzie się w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem, godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Co istotne - czas Adoracji będzie dla wszystkich wspólnot na całym świecie ten sam: godzina - 17.00 czasu rzymskiego. O godz. 19.00 - nabożeństwo czerwcowe.

W poniedziałek - wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. Również w tym dniu swoje imieniny obchodzi: O. Leszek Dudziński. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

We wtorek - kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.

W środę – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

W czwartek – Odwiedziny chorych naszej parafii z posługą sakramentalną od godz. 9.00; o godz. 16.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. Na Mszy św. o godz. 18.30 - poświęcenie wianków. Są one symbolem ludzkiej pracy, a jednocześnie utożsamiają dar Boży służący ludziom i wszelkiemu stworzeniu.

W piątek – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Pierwszy piątek miesiąca o godz. 16.30 spowiedź święta dla dzieci i młodzieży, następnie o godz. 17.00 - Msza św. dla nich, o godz. 18.00 - nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją Eucharystyczną i zakończenie Oktawy Bożego Ciała, a o godz. 18.30 – Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.

W sobotę - wspomnienie Niepokalanego Serca N. Maryi Panny.

W niedzielę - o godz. 18.00 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.