1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

We wtorek - kolejny dzień nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. Procesja Eucharystyczna.

W środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

W czwartek – Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. o godz. 6,7.30, 9, 10.30, 12, 13.15, 16 i 18. O godz. 16.30 - Proce­sja Eucharystyczna do czterech Ołtarzy, ulicami naszej parafii: ul. Chełmońskiego, Weissa, Jaremy, Murarską i ponownie ul. Cheł­mońskiego wrócimy na plac kościelny. Prosimy o udekorowanie do­mów na czas procesji. Prosimy również, aby dzieci komunijne i roczni­cowe uczestniczyły w procesji Bożego Ciała w strojach komunijnych.

W piątek – Święto Nawiedzenia N.M.P.

W sobotę - o godz. 18.00- rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych.

W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi referent ds. powołań - O. Lech Dorobczyński.

3. W dniach 7 do 9 czerwca b.r. jest organizowany wyjazd w góry dla kandydatów przygotowujących się do sak. do Bierzmowania do miejscowości Maniowa. Koszt pobytu 90 zł. Zapisy w zakrystii po Mszach św.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Opieka Matki Bożej Niepokalanej niech będzie dla Was wszystkich źródłem wielu łask Bożych i umocnieniem na nowy tydzień pracy i wzrastania w wierze.

5. Zapraszamy młodzież pracującą, akademicką na cotygodniowe spotkania z Pismem Świętym - w każdą niedzielę, na  godz. 18.00 w bibliotece parafialnej.