Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Stachiewicza - domki

ul. Chełmońskiego 4

3 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Niska - domki

ul. Stachiewicza 40

4 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Modrzejewskiej 18

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Berwińskiego - domki

ul. Stachiewicza 40A

5 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Naukowskiego - domki

ul. Makowskiego 8

6 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Wielkotyrnowska - domki

ul. Ehrenberga - domki

ul. Palacha 15

 
7 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Elsnera 24

ul. Wielkotyrnowska 20

8 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Makowskiego 18

ul. WIelkotyrnowska 39

9 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Makowskiego 20

10 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Weissa 8

ul. Weissa 20

11 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Lentza 6

ul. Lentza 4

12 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Wysockiego - domki

ul. Murarska 3b i 3c

ul. Murarska 19

ul. Murarska - domki

13 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Lentza 2

ul. Weissa 18

 
14 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Weissa 14

ul. Weissa 16

15 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 4

ul. Chełmońskiego - domki

16 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Różyckiego 5
17 stycznia - czwartek od godz. 16:00 ul. Różyckiego 6
18 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 7

ul. Mehoffera - domki

ul. Gdyńska - domki

ul. Elsnera - domki

19 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy 1, 3, 5, 7
20 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy 9, 11, 13, 15

ul. Radzikowskiego - domki

 
21 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14B

ul. Jaremy 23

22 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14A

ul. Jaremy 25

23 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Pużaka - domki

ul. Pużaka 6

24 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Pużaka 8

ul. Czerwieńskiego - domki

25 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Jaremy 14

ul. Gnieźnieńska 26

26 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Gnieźnieńska 24

ul. Gnieźnieńska - domki

27 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Zygmuntowska - domki

ul. Gnieźnieńska 22

 
28 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 21

ul. Radzikowskiego 66

29 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Pużaka 2
30 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego 72
31 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Czerwieńskiego 10

ul. Radzikowskiego 74

kolęda dodatkowa

1 lutego - piątek od godz. 16:00 kolęda dodatkowa
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego 74

ul. Czerwieńskiego 10

3 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego 72

ul. Radzikowskiego - domki

ul. Czerwieńskiego - domki

4 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Pużaka 2

ul. Radzikowskiego 66

5 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Pużaka 6

ul. Pużaka 8

6 stycznia - sobota brak brak
7 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Zygmuntowska - domki

ul. Gnieźnieńska - domki

ul. Pużaka domki.

 
8 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy 25

ul. Jaremy 21

9 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy 23

ul. Jaremy 14

10 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska 22

ul. Jaremy 14A

11 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska 24

ul. Gnieźnieńska 26

12 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Weissa 14

ul. Weissa 8

ul. Weissa 20

13 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Murarska 19

ul. Murarska - dwa nowe bloki

ul. Murarska - domki

ul. Wysockiego - domki

14 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Elsnera - domki

ul. Ehrenberga - domki

ul. Jaremy 14B

 
15 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Weissa 16

ul. Lentza 6

16 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Gdyńska - domki

ul. Weissa 18

ul. Mehoffera - domki

ul. Lentza 4

17 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Lentza 2

ul. Modrzejewskiej 18

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Berwińskiego - domki

18 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 6

ul. Makowskiego 20

19 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Makowskiego 18

ul. Różyckiego 7

20 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy 1, 3, 5, 7, 9, 11
21 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy 13 i 15

ul. Różyckiego 5

 
22 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Różyckiego 4

ul. Wielkotyrnowska 39

23 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Wielkotyrnowska 20
24 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Elsnera 24
25 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza 40A

ul. Makowskiego 8

26 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Nałkowskiego - domki

ul. Stachiewicza 40

27 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Chełmońskiego 4

ul. Palacha 15

ul. Wielkotyrnowska - domki

28 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Chełmońskiego - domki

ul. Niska - domki

ul. Stachiewicza - domki

 
29 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 kolęda dodatkowa
  1. 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2016/2017
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza - blok nr 40

ul. Stachiewicza - blok nr 40A

3 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Chełmońskiego - blok 4

ul. Makowskiego - blok 8

4 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Wielkotyrnowska - blok 39

ul. Wielkotyrnowska - blok 20

5 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Palacha - blok nr 15

ul. Stachiewicza - domki

ul. Makowskiego - blok nr 18

6 stycznia - piątek (nie ma kolędy) -
7 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Stanisławskiego - domki

ul. Niska - domki

ul. Wodzinowskiego - domki

ul. Berwińskiego - domki

ul. Modrzejewskiej - domki

ul. Modrzejewskiej - blok nr 18

ul. Nałkowskiego - domki

8 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Ehrenberga - domki

ul. Murarska - dwa nowe bloki

ul. Murarska - blok nr 19

ul. Murarska - domki

ul. Wielkotyrnowska - domki

9 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Makowskiego - blok nr 20

ul. Wysockiego - domki

10  stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Elsnera - blok nr 24

ul. Elsnera - domki

ul. Mehoffera

ul. Gdyńska

11 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Weissa - blok nr 8

ul. Chełmońskiego - domki

12 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Lentza - blok nr 2

ul. Lentza - blok nr 4

13 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Lentaz - blok nr 6

ul. Różyckiego - blok nr 4

14 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Jaremy - blok nr 1

ul. Jaremy - blok nr 3

ul. Jaremy - blok nr 5

ul. Jaremy - blok nr 7

ul. Jaremy - blok nr 9

ul. Jaremy - blok nr 11

15 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Różyckiego - blok nr 6

ul. Jaremy - blok nr 13

ul. Jaremy - blok nr 15

16 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Różyckiego - blok nr 7

ul. Weissa - blok nr 14

17 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Różyckiego - blok nr 5

ul. Weissa - blok nr 18

18 stycznia - środa od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 23
19 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 25

ul. Weissa - blok nr 16

20 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Gnieźnieńska - blok nr 22

ul. Jaremy - blok nr 21

21 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Weissa - blok nr 20

ul. Jaremy - blok nr 14B

ul. Zygmuntowska - domki

22 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Gnieźnieńska - domki

ul. Gnieźnieńska - blok nr 24

23 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 14A

ul. Gnieźnieńska - blok nr 26

24 stycznia - wtorek od godz. 16:00

ul. Jaremy - blok nr 14

ul. Pużaka - blok nr 8

25 stycznia - środa od godz. 16:00

ul. Pużaka - blok nr 6

ul. Radzikowskiego - domki

26 stycznia - czwartek od godz. 16:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 72

ul. Radzikowskiego - blok nr 74

27 stycznia - piątek od godz. 16:00

ul. Czerwińskiego - blok nr 10

ul. Pużaka - blok nr 2

28 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Pużaka - domki

ul. Radzikowskiego - blok nr 66

ul. Czerwińskiego - domki

29 stycznia - niedziela od godz. 15:00 Kolęda dodatkowa
  1. 2 stycznia, rozpoczynamy wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwanej; kolędą. Wizytę duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połą­czone z modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przy­chodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W cza­sie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obru­sem, był; krzyż, świece i woda święcona.
  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2015/2016
Data Godzina rozpoczęcia Adres
2 stycznia - sobota od godz. 15:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 74

ul. Radzikowskiego - blok nr 72

ul. Radzikowskiego - domki

3 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Radzikowskiego - blok nr 66

ul. Pużaka - blok nr 2

4 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 25
ul. Jaremy - blok nr 23
5 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Czerwińskiego - blok nr 10
ul. Gnieźnieńska - blok nr 22
6 stycznia - środa -- --
7 stycznia - czwartek od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 21
ul. Czerwińskiego - domki
ul. Gnieźnieńska - blok nr 24
8 stycznia - piątek od godz. 16:00 ul. Pużaka - blok nr 8
ul. Pużaka - blok nr 6
9 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Zygmuntowska - domki
ul. Gnieźnieńska - domki
ul. Gnieźnieńska - blok nr 26
10 stycznia - niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy - blok nr 14
ul. Jaremy - blok nr 14A

ul. Jaremy - blok nr 14B

11 stycznia – poniedziałek od godz. 16:00 ul. Weissa – blok nr 16

ul. Weissa – blok nr 18

ul. Weissa – blok nr 20

ul. Pużaka – domki

12 stycznia – wtorek od godz. 16:00 ul. Weissa blok nr 8
ul. Weissa blok nr 14
13 stycznia – środa od godz. 16:00

ul. Elsnera – blok nr 24
ul. Mehoffera – domki

ul. Gdyńska – domki

ul. Elsnera – domki

14 stycznia – czwartek od godz. 16:00 ul. Lentza – blok nr 4
ul. Lentza – blok nr 6
ul. Chełmońskiego – domki
15 stycznia – piątek od godz. 16:00 ul. Lentza – blok nr 2
ul. Różyckiego – blok nr 4
ul. Wielkotyrnowska – domki
16 stycznia – sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy – blok nr 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
17 stycznia – niedziela od godz. 15:00

ul. Jaremy – blok nr 15
ul. Murarska – domki
ul. Murarska – nowy blok nr 19
ul. Ehrenberga – domki
ul. Wysockiego – domki

18 stycznia – poniedziałek od godz. 16:00 ul. Różyckiego – blok nr 7
ul. Różyckiego – blok nr 6
19 stycznia – wtorek od godz. 16:00

ul. Makowskiego – blok nr 18

ul. Różyckiego – blok nr 5

20 stycznia – środa od godz. 16:00

ul. Makowskiego – blok nr 8

ul. Makowskiego – blok nr 20

21 stycznia – czwartek od godz. 16:00

ul. Wielkotyrnowska – blok nr 39

ul. Stachiewicza – blok nr 40

22 stycznia – piątek od godz. 16:00

ul. Stachiewicza – blok nr 40 A

ul. Chełmońskiego – blok nr 4

23 stycznia – sobota od godz. 15:00

ul. Modrzejewskiej – domki

ul. Modrzejewskiej – blok nr 18

ul. Stanisławskiego – domki

ul. Palacha – blok nr 15

24 stycznia – niedziela od godz. 15:00

ul. Wielkotyrnowska – blok nr 20

ul. Nałkowskiego – domki

ul. Niska – domki

ul. Wodzinowskiego – domki

ul. Stachiewicza – domki

ul. Berwińskiego – domki

25 stycznia – sobota od godz. 15:00 Kolęda dodatkowa
  1. W piątek 2 stycznia 2014 rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwaną kolędą. Wizytę Duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone ze wspólną modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był krzyż, świece i woda święcona.

  2. Plan Wizyty Duszpasterskiej 2014/2015
    Data Godzina rozpoczęcia Adres
    2 stycznia - piątek od godz. 16:00 ul. Palacha - blok nr 15
    ul. Makowskiego - blok nr 8
    3 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Stachiewicza - blok nr 40A
    ul. Stachiewicza - domki
    4 stycznia - niedziela od godz. 15:00 ul. Stachiewicza - blok nr 40
    ul. Stanisławskiego - domki
     
    5 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Wielkotyrnowska - blok nr 39

    ul. Chełmońskiego - blok nr 4

    6 stycznia - wtorek -

    -

    7 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Makowskiego - blok nr 18

    ul. Wielkotyrnowska - blok nr 20

    8 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Makowskiego - blok nr 20

    ul. Modrzejewskiej - blok nr 18

    ul. Modrzejewskiej - domki

    9 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Wodzinowskiego - domki

    ul. Berwińskiego - domki

    ul. Chełmońskiego - domki

    ul. Elsnera - domki

    ul. Gdyńska - domki

    ul. Różyckiego - blok nr 4

    10 stycznia - sobota od godz. 15:00

    ul. Niska - domki

    ul. Murarska - domki

    ul. Nałkowskiego - domki

    ul. Różyckiego - blok nr 5

    11 stycznia - niedziela od godz. 15:00

    ul. Wysockiego - domki

    ul. Ehrenberga - domki

    ul. Wielkotrynowska - domki

     

    12 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00

    ul. Różyckiego - blok nr 6
    ul. Różyckiego - blok nr 7

    13 stycznia - wtorek od godz. 16:00

    ul. Elsnera - blok nr 24
    ul. Mehoffer - domki

    14 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Weissa - blok nr 8
    ul. Weissa - blok nr 14

    15 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Lentza - blok nr 6
    ul. Weissa - blok nr 16

    16 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Lentza - blok nr 4
    ul. Weissa - blok nr 20
    ul. Weissa - blok nr 18
    ul. Radzikowskiego - domki

    17 stycznia - sobota od godz. 15:00

    ul. Lentza - blok nr 2
    ul. Zygmuntowska - domki

    18 stycznia - niedziela od godz. 15:00

    ul. Gnieźnieńska - domki
    ul. Gnieźnieńska - blok nr 22

     
    19 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 ul. Gnieźnieńska - blok nr 24
    ul. Gnieźnieńska - blok nr 26
    20 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Jaremy - blok nr 25
    ul. Jaremy - blok nr 23
    21 stycznia - środa od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 21
    ul. Pużaka - blok nr 6

    22 stycznia - czwartek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 14

    ul. Pużaka - blok nr 8

    23 stycznia - piątek od godz. 16:00

    ul. Jaremy - blok nr 14A
    ul. Jaremy - blok nr 14B
    ul. Czerwieńskiego - blok nr 10

    24 stycznia - sobota od godz. 15:00 ul. Jaremy - blok nr 5, 7, 9, 11, 13, 15
    25 stycznia - niedziela od godz. 15:00 ul. Jaremy - blok nr 1, 3
    ul. Pużaka - domki
    ul. Pużaka - blok nr 2
     
    26 stycznia - poniedziałek od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego - blok nr 72
    ul. Radzikowskiego - blok nr 66
    27 stycznia - wtorek od godz. 16:00 ul. Radzikowskiego - blok nr 74
    ul. Czerwińskiego - domki
    28 stycznia - środa od godz. 16:00 kolęda dodatkowa

RODO

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.